Jak odpieluchować dwulatka lub trzylatka? Dobrze trafiłaś

Dokładnie pokaże Ci jak krok po korku odpieluchować dziecko. W moim szkoleniu dowiesz się jak i od czego, kiedy zacząć nocnikowanie. Pokażę Ci jaki nocnik wybrać i jak nauczyć maluszka z niego korzystać. Ale to nie wszystko. Czytaj niżej.


WAŻNA INFORMACJA!

Kurs jest w wersji on- line. Oznacza to, że po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz dane logowania do swoich materiałów i możesz z nich korzystać od razu. :)

Ten kurs został stworzony właśnie dla Ciebie, jeśli

Zbliża się czas PRZEDSZKOLA, a Ty musisz odpieluchować dziecko ? WSPANIALE, ten kurs jest stworzony dla Ciebie!

Nie wiesz jak się zabrać za odpieluchowanie - doskonale się składa, ja krok po kroku pokaże Ci jakie to PROSTE.

Tutaj dowiesz się jak przekonać dziecko do korzystania z nocnika i przespać pierwszą suchą noc! Poznasz czym jest wysadzanie, a czym nocnikowanie. Dzięki temu kursowi ŁATWIEJ odpieluszkujesz dziecko.

Dowiesz się czym jest odpieluchowanie w ciągu dnia, a kiedy i jak w nocy.


Nie wiesz jaki nocnik wybrać? a może masz problem w kupą w majtki?- spokojnie, tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Co zawiera kurs?

5 lekcji

każda lekcja to webinar z pełnym omówieniem kolejnego kroku odpieluchowania

Materiały dodatkowe

do każdej lekcji opracowania i materiały pdf, checklisty do wydruku

Bonusy

nagrania bonusowych szkoleń w tematyce odpieluchowania i zniżki na następne szkolenia

Poznaj agendę kursu online

KROK 1- Gotowość na odpieluchowanie

Czym jest gotowość dziecka, rodzica oraz kiedy najlepiej rozpocząć proces odpieluchowania.

KROK 2- Przygotowania

Dobre przygotowanie to podstawa sukcesu, Dowiesz się jaki nocnik wybrać dla swojego dziecka. Kiedy zacząć nocnikowanie, a kiedy dziecko powinno korzystać z dorosłej toalety.

KROK 3- Odpieluchowanie w ciągu dnia

Krok milowy- zdejmujemy pieluchę w ciągu dnia. Powiem Ci jak przez to przejść łagodnie, by skutecznie pozbyć pieluszek.

KROK 4- Odpieluchowanie nocne

Zdjęcie pieluszki nocą to dla wielu Rodziców trudny temat. Tutaj dowiesz się jak chwycić byka za rogi i przespać suchą noc bez wybudzania.

KROK 5- Mokre wpadki i trudności

Mokre wpadki i trudności zdarzyć się każdemu mogą. Podpowiem jak sobie z nimi radzić i co zrobić by je ograniczyć do minimum by skutecznie odpieluchować dziecko.

BONUSY

Nagrania niespodzianki w tematyce odpieluchowania.

Decydując się na zakup Kursu, otrzymujesz do niego dostęp na cały rok.

Możesz więc wracać do potrzebnych materiałów o dowolnej porze i dowolną ilość razy.

To Ty decydujesz co i kiedy oglądasz! :)

DO ZOBACZENIA! :)

Zobacz, co nasi klienci mówią o naszych produktach

Natalia Rączka rozwiała wszelkie moje wątpliwości odnośnie odpieluchowania. Teraz wiem, że to głównie my rodzice musimy być do tego gotowi. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie cenne rady.
Ania, mama 21 miesięcznego Wiktorka
Bardzo się cieszę, że znalazłam kurs Odpieluchowanie :) Natalia dziękuje, że pomogłaś mi zrozumieć, że odpieluszkowanie to proces, którym trzeba się razem z dzieckiem cieszyć, a nie się go bać <3
Katarzyna, mama 18 miesięcznej Oliwki
Informacje przekazane w treści wyzwania jak najbardziej przydatne i bardzo pomocne. Forma przekazu jak najbardziej pozytywna- przemiła i sympatyczna prowadząca 😉 Jestem bardzo mile zaskoczona i będę polecać każdemu. Dziękuję 😚
Ewelina, mama rocznej Emilki i 3 letniego Stasia

Natalia Rączka- doradca rodzicielskie, trenerka odpieluchowania


Na co dzień jestem Mamą dwójki cudownych dzieci, żona i pasjonatka książek o wampirach. Jako doradca rodzicielski, pracuję z rodzicami dzieci do 4 rż. Jestem doradcą noszenia w chustach i nosidłach miękkich Clauwi. Edukuje rodziców w zakresie masażu Shantala, pielęgnacji niemowląt oraz pieluszek wielorazowych i NHN. Swoją autorską metodę "5 kroków do skutecznego odpieluchowania" stworzyłam w oparciu o doświadczenia pracy z rodzicami małych dzieci, gruntowne wykształcenie medyczne (ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz kursy i szkolenia z zakresu rozwoju i pielęgnacji niemowląt. Rodzicielstwo bliskości i towarzyszenie dziecku w kolejnych etapach jego rozwoju są mocno zakorzenione w moim życiu i pracy.

Dzięki mojej metodzie 5 kroków w prosty sposób skutecznie pożegnacie pieluszki w zgodzie z sobą i dzieckiem. Bez strachu i łez.