Praktyczny kurs nauki noszenia w chuście online. Krok po kroku nauczysz się bezpiecznie i zdrowo wiązać maluszka w chustę. Dzięki temu szkoleniu uwolnisz ręce i zbudujesz cudowną więź bliskości i zaufania ze swoim dzieckiem.


WAŻNA INFORMACJA!

Kurs jest w wersji on- line. Oznacza to, że po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz dane logowania do swoich materiałów i możesz z nich korzystać od razu. :)


Co zawiera kurs?

2,5 h nagrań szkolenia

krok po kroku nauka wiązania Kangurek, zasady bezpieczengo noszenia w chuście, dokładne omówienie pozycji dziecka w chuście

Materiały dodatkowe

rodzaje chust i wiązań, zasady zdrowego i bezpieczengo noszenia w chuście, instrukcja wiązania krok po kroku do wydruku

Bonus

indywidualne dobranie chusty, 90 min konsultacja online live z doradcą noszenia

Dlaczego właśnie to szkolenie online?

nakierowanie na wasze potrzeby
trudny czas pandemii mocno ograniczył dostęp do specjalistów, a to szkolenie jest pełnowartościową konsultacją z doradcą noszenia. przewaga polega na tym, że możesz zatrzymać nagrania, cofnąć, wrócić do nich w późniejszym czasie.
dodatkowa rekonsultacja online
po zakończeniu szkolenia, wystarczy się ze mną skontaktować i umówimy się na sprawdzenie waszych umiejętności wiązania maluszka w chuście, rekonsultacja za pośrednictwem Messenger, Skype, WhatsAPP itp.
bezpieczna nauka wiązania
dokładnie w trakcie szkolenia wyjaśniam gdzie i jak należy trzymać maluszka, by spokojnie zawiązać chustę
indywidualne dobranie chusty
dowiesz się jak i gdzie kupić idealną chustę dopasowaną do waszych potrzeb i możliwości. Aby nosiło się zdrowo i wygodnie

Doradca Tulenia Natalia Rączka

Jestem certyfikowanym doradcą noszenia Clauwi, instruktorem masażu Shantala. Od 2017 roku pracuje z Rodzicami małych dzieci wpierając ich w trudach rodzicielstwa. Promuje przyjazną pielęgnację niemowląt i pieluszki wielorazowe. Wspieram młode Matki w laktacji i budowaniu więzi z maluszkiem. Ten kurs stworzyłam z myślą o Waszym bezpieczeństwie i potrzebach w dobie COVID-19. Dzięki temu szkoleniu uwolnicie ręce, nauczycie się siebie, a codzienność stanie się dużo łatwiejsza.

Decydując się na zakup Kursu, otrzymujesz do niego dostęp na cały rok.  Każda osoba, która zakupi kurs ma prawo do skorzystania z indywidualnej pomocy autorów kursu (Natalia Rączka) i uzyskania wsparcia w zakresie poruszanych zagadnień.

Możesz więc wracać do potrzebnych materiałów o dowolnej porze i dowolną ilość razy.

To Ty decydujesz co i kiedy oglądasz! :)

DO ZOBACZENIA! :)